O nás

Jan Syrový

Jmenuji se Jan Syrový,

mám rád hory, kolo, dobrou kávu a dobré lidi.
Spolu se Svými kolegy tvořím videa různých žánrů.

Svatební video - Maturitní video - Promo – Sport.

Videu se věnuji více jak 8 let, s radostí přijímám nové výzvy.
Baví mě přirozenost, detaily a neopakovatelné momenty.

Prostřednictvím videa vyprávím Vaše příběhy.

David Švec

Jan Prokeš

Tomáš Novotný

Reference


"Děkujeme za péči a služby, byla to skutečně moc příjemná spolupráce a citlivý kompromis režie a volnosti během natáčení. Zpracování má očekávanou vysokou kvalitu a pěkné estetické provedení. Hudba sede a příběh v krátkém klipu koreluje s textem hudby. Je vidět a cítit kvalitní mravenčí práce, s jejímž příslibem jsme počítali a proto si jana syrového vybrali. Děkujeme Při dalším společném natáčení ahoj "

Kozákovi 15. 9. 2016

"Jsme moc rádi, že jsme si Honzu na natáčení našeho svatebního videa vybrali. Splnil všechna naše přání a spolu s kolegou kameramanem nám vytvořili krásnou a nezapomenutelnou vzpomínku na náš svatební den :) Honza je naprostý profesionál, jednání s ním bylo vždy skvělé a snažil se nám vyhovět za každé situace. Dokonce nám nabídl i předsvatební natáčení, aby jsme se lépe cítili před kamerou v náš svatební den a šikovně ho zakomponoval do krátkého i dlouhého svatebního videa. Honzu můžeme všem jen doporučit a určitě nebudete svého výběru litovat :) Dokáže zachytit neopakovatelné okamžiky s citem a noblesou... :)"

Eliška a Michal 10. 11. 2017

"This guy is a MUST HAVE!!!! He was the first and only choice I was willing to accept as for our wedding video. He is Harry Potter behind the camera. What he creates is just a pure magic and I am not exaggerating. Honza filmed our wedding nearly 4 years ago and still to this day brings tears to our eyes. We love watching our video over and over as it brings back all the memories. We still hear that our video is the best video people have seen here down under in Australia. If you are having doubts or not sure who to get to film your video, do yourself a favor and book Honza ASAP."

Pavlína Warrington 4. 1. 2018