Reference

"When we were planning our wedding - which took place in June 2016, in Všetice, Czech Republic - we looked at many "wedding videos", trying to find the right one for us. Jan's videos stood out from all the others, and it became clear to us that we had to have him, and his crew, at our wedding, doing our "wedding clip" and video. His professionalism and relaxed attitude during the wedding just confirmed our decision and the final result couldn't be better! Jan made sure that we were choosing the music, the shots, basically tailor-making the video for us but adding all those little special extras that only he could come up with. We were, and will always be, very grateful for the memories he created for us. Look for our video "Lenka & Telmo, Wedding Video" in Jan's website and you will see what we are talking about!"

Telmo Valinhas 5. 3. 2018

"This guy is a MUST HAVE!!!! He was the first and only choice I was willing to accept as for our wedding video. He is Harry Potter behind the camera. What he creates is just a pure magic and I am not exaggerating. Honza filmed our wedding nearly 4 years ago and still to this day brings tears to our eyes. We love watching our video over and over as it brings back all the memories. We still hear that our video is the best video people have seen here down under in Australia. If you are having doubts or not sure who to get to film your video, do yourself a favor and book Honza ASAP."

Pavlína Warrington 4. 1. 2018

"A little late posting but we LOVED our wedding video!!! Jan did an amazing job capturing the love and fun from our wedding day! We are so thankful and happy that we got our video done with him!! We HIGHLY recommend to anyone looking in the area!! Thank you again for all the great memories!!"

Whitney Waugh 2. 1. 2018

"Honza s Davidem jsou skvělí a naprosto úúúžasní profíci. Udělali nám tu nejhezčí vzpomínku na celý život. Svatební klip i dlouhé video jsou neskutečné. Dokáží zachytit všechny důležité okamžiky z celého dne a hlavně atmosféru, která se nedá ničím jiným přenést. Dá se říct, že jsme o nich celý den ani nevěděli 😀 dokonale zapadli mezi svatebčany. Milí, ochotní sympaťáci, kteří dělají dělají svojí "práci" s láskou a na výsledku je to obrovsky vidět. Za nás veliké díky kluci"

Lucie Vyhnanovská 13. 11. 2017

"Jsme moc rádi, že jsme si Honzu na natáčení našeho svatebního videa vybrali. Splnil všechna naše přání a spolu s kolegou kameramanem nám vytvořili krásnou a nezapomenutelnou vzpomínku na náš svatební den 🙂 Honza je naprostý profesionál, jednání s ním bylo vždy skvělé a snažil se nám vyhovět za každé situace. Dokonce nám nabídl i předsvatební natáčení, aby jsme se lépe cítili před kamerou v náš svatební den a šikovně ho zakomponoval do krátkého i dlouhého svatebního videa. Honzu můžeme všem jen doporučit a určitě nebudete svého výběru litovat 🙂 Dokáže zachytit neopakovatelné okamžiky s citem a noblesou... :)"

Eliška a Michal 10. 11. 2017

default image

"Thank you for catching the spirit of Whitney and Assems wedding. The video is beautiful, stunning, romantic and fun. You could feel the love and happiness while watching. I will treasure this always. You guys were excellent. Also, thank you for editing out all the video of me crying...I assure you they were all happy tears. Mother of the Bride"

Beanee Hoff 20. 10. 2017

"Honzu společně s Davidem můžu doporučit každému kdo touží po skvěle odvedené profesionální práci. Naše svatební video je opravdu kouzelné a krásně zachycuje pro nás podstatné okamžiky a emoce. Kluci se skvěle vcítili do atmosféry naší svatby a zachytili ji úplně úžasně. Navíc dokonale splynuli se svatebčany. Vypadalo to, jakoby nám přišli dva kamarádi navíc 🙂 Přesto ale dál zůstali naprosto profesionální a komunikace s nimi byla úplně přirozená a uvolněná jako bysme se znali už roky... Jsem moc ráda, že po pečlivém uvážení jsem zvolila právě vás... Díky za nádherné video plné překrásných záběrů a tu nejkrásnější vzpomínku na náš den.:*"

Romana Kovářová 19. 9. 2017

"Jednoduše DÍKY za skvělou památku na náš svatební den, jak v podobě vzpomínek přímo na svatbu, tak i výsledných videí!! Spolupráce s Honzou i jeho parťákem byla pro nás zážitkem, ačkoliv ani jeden z nás natáčení videí neholduje. Kluci jsou pohodáři, kteří zapadnou do každého kolektivu, naprosto přirozeně "proplouvají" davem a výsledkem je dokonalé a citlivě natočené video zachycující všechny důležité chvíle. DÍKY MOC!  :-)"

Petr, Pája a Matěj Němcovi 20. 12. 2016

"Děkujeme za péči a služby, byla to skutečně moc příjemná spolupráce a citlivý kompromis režie a volnosti během natáčení. Zpracování má očekávanou vysokou kvalitu a pěkné estetické provedení. Hudba sede a příběh v krátkém klipu koreluje s textem hudby. Je vidět a cítit kvalitní mravenčí práce, s jejímž příslibem jsme počítali a proto si jana syrového vybrali. Děkujeme Při dalším společném natáčení ahoj "

Kozákovi 15. 9. 2016

"Je tomu přesně rok, co nám Honza natáčel svatební den. Lepšího člověka pro tento úkol jsme si nemohli zvolit. Profesionální a zároveň lidský přístup dělal z potřebných záběrů příjemné chvíle. Honza je připravený na vše a pro zachránění situace a rozesmání nevěsty udělá prakticky cokoliv 🙂 Výsledné video je naprosto skvělé a 100% šité na míru. Honzo, moc Ti děkujeme za to, že máme náš svatební den takto krásně zpracovaný"

Ondřej a Michaela Karlíkovi 8. 8. 2016

default image

"Jménem cele třídy 3 chci hrozne moc poděkovat za neskutečně skvěle odvedenou práci!!! Videa jsou proste ÚŽASNÁ! Naprostá spokojenost a moc hezká vzpomínka. Děkujeme mockrát!!! Můžeme jen a jen doporučit"

4. L OA Pařížská 3. 4. 2016

"Musím poděkovat za třídy 4.A a 4.B SPŠS Mělník. Kvalita videa bezkonkurenční. Úžasný přístup k natáčení. Je vidět, že když člověka práce baví, tak jí dělá na 110%! Mohu jen doporučit! Děkujeme!"

David 28. 2. 2016

default image

"Chtěla bych moc poděkovat za třídy 8.F i 8.B za skvělé video z maturitního plesu. Díky Tobě budeme mít krásnou vzpomínku. Video sklidilo úspěch a my ještě jednou moc děkujeme a jedině doporučujeme!"

Daniela 7. 2. 2016

default image

"Chci ti moc poděkovat za celou třídu 4.E za krásný předmaturitní videoklip, dlouhé video z plesu a také za přátelský a zárověň profesionální přístup. 🙂 Lépe jsme si vybrat nemohli a už teď se těšíme na krátky klip z plesu. Pokud hledáte nejlepšího kameramana, tak rozhodně Honza! Lepšího totiž neseženete. Ještě jednou moc děkujeme a sama za sebe můžu říct, že pokud někdy budu chystat svatbu, tak kameru mám vybranou už nyní. :)"

Týna 29. 1. 2016

"Honziku, diky moc za uzasne video nasi svatby! Oba jsme se u nej hodne nasmali a ukaply i slzicky :-). Kdyz se na video podivala moje babicka tak rekla "Hanicko, to je kouzelne, kouzelne! Jako z pohadky!!!!" No a co na to Anglani?..."Amazing!" " Awesome!" "Perfect!" A ja rikam "To je ale TALENT!" 🙂 Vsem doporucuji!!!! Chci se vdavat znovu, abych mela jeste jedno tak uzasne video! 😀 DIKY DIKY DIKY "

Hana & Chris 22. 6. 2015

default image

"Profesionální a zároveň přátelský přístup, naše maturitní video sklidilo rozhodně největší ovace letošní plesové sezony, takže jsme všichni velice spokojení. Vše jsme mohli konzultovat, dávat svoje návrhy a nápady, dostali jsme také spoustu rad a doporučení, aby vše dopadlo takhle na jedničku. Jsem z Ústí nad Labem a rozhodně doporučuji!! Děkujeme moc, Oktáva :-)"

Jakub Blažek 4. 3. 2015

default image

"Z Honzy jsme nadšeni, je to úžasný člověk, příjemný, sympatický, pomůže s čím je potřeba, umí člověka podpořit, má skvělé nápady"

Eisenreichovi 19. 8. 2013

default image

"Natáčení s Honzou a jeho kolegou Tomášem byla sranda a Honza nám sestříhal nádherný klip a některé věci zachytil líp než fotky. Rozhodnutí mít na svatbě kameramana bylo jedno z nejlepších!"

Kačka a Luboš 31. 7. 2013

default image

"Profi přístup! Skvělá spolupráce, výborný výsledek!!! 😀 Není divu, že je stále vytížený! je jedničkou na trhu! :-D"

Dana 4. 6. 2013

default image

"Honzu vřele doporučuji! Skvělá spolupráce, má elán, nápady a příjemné vystupování! Opravdu člověk na svém místě, který ví co dělá a dělá to rád"

Kamila a Jarda 21. 5. 2013

default image

"Mohu jenom tisíckrát doporučit, skvělý přístup, spousty nápadů, rychlé jednání a hlavně video ohromilo úplně všechny!"

Monika a Honza 22. 3. 2013

default image

"takový talent člověk už musí mít v sobě, s manželem jsme večer místo filmu koukali na Vaše videa a fakt bomba..."

Andrea Tichá-Petřvalská 12. 3. 2013

default image

"Honza je absolutní profesionál, perfekcionista, který dokáže zachytit to kouzlo okamžiku. Všem vřele doporučuji jeho služby, protože jeho videa mají nejen srdce, ale i duši. Moc děkuji"

Zdena 15. 1. 2013

default image

"U natáčení jsme se bavili a z výsledku i ceny jsme nadšení - a to jsme video původně vůbec nechtěli. Na Honzu jsem dostala kontakt od nevěsty tady na beremese a moc ráda budu šířit dál!"20

tanare 1. 10. 2012

default image

"Úžasný mladý kluk, který má fantastické originální nápady, je naprosto zodpovědný a spolehlivý, v rámci konkurence má výborné ceny a sám o sobě je skvělej :)"

Jana 2. 9. 2012

default image

"Naše svatební video mluví za vše - supr klip, jsme z něj nadšení, z Honzou se skvěle spolupracovalo, je to moc milý člověk a rozhodně ho doporučujeme"

Anetka 18. 8. 2012

default image

"Přátelský, kreativní, výborná spolupráce, jen doporučuji!"

Kačka 1. 7. 2012