Reference

Zde můžete zanechat Vaše názory na mou tvorbu.
Pokud Vás má tvorba zaujala, bližší informace rád poskytnu e-mailem.

Jméno :
E-mail : (nebude zveřejněn)
Text :
Spam : 2 + 4 = (kontrolní otázka)

Další reference

Eliška a Michal

04.01.2018 | 22:01


Jsme moc rádi, že jsme si Honzu na natáčení našeho svatebního videa vybrali. Splnil všechna naše přání a spolu s kolegou kameramanem nám vytvořili krásnou a nezapomenutelnou vzpomínku na náš svatební den :) Honza je naprostý profesionál, jednání s ním bylo vždy skvělé a snažil se nám vyhovět za každé situace. Dokonce nám nabídl i předsvatební natáčení, aby jsme se lépe cítili před kamerou v náš svatební den a šikovně ho zakomponoval do krátkého i dlouhého svatebního videa. Honzu můžeme všem jen doporučit a určitě nebudete svého výběru litovat :) Dokáže zachytit neopakovatelné okamžiky s citem a noblesou... :)

Whitney Waugh

02.01.2018 | 12:06


A little late posting but we LOVED our wedding video!!! Jan did an amazing job capturing the love and fun from our wedding day! We are so thankful and happy that we got our video done with him!! We HIGHLY recommend to anyone looking in the area!! Thank you again for all the great memories!!

Lucie Vyhnanovská

13.11.2017 | 17:31


Honza s Davidem jsou skvělí a naprosto úúúžasní profíci. Udělali nám tu nejhezčí vzpomínku na celý život. Svatební klip i dlouhé video jsou neskutečné. Dokáží zachytit všechny důležité okamžiky z celého dne a hlavně atmosféru, která se nedá ničím jiným přenést. Dá se říct, že jsme o nich celý den ani nevěděli :D dokonale zapadli mezi svatebčany. Milí, ochotní sympaťáci, kteří dělají dělají svojí "práci" s láskou a na výsledku je to obrovsky vidět. Za nás veliké díky kluci.

Beanee Hoff

20.10.2017 | 12:34


Thank you for catching the spirit of Whitney and Assems wedding. The video is beautiful, stunning, romantic and fun. You could feel the love and happiness while watching. I will treasure this always. You guys were excellent. Also, thank you for editing out all the video of me crying...I assure you they were all happy tears. Mother of the Bride

Romana Kovářová

19.09.2017 | 13:23


Honzu společně s Davidem můžu doporučit každému kdo touží po skvěle odvedené profesionální práci. Naše svatební video je opravdu kouzelné a krásně zachycuje pro nás podstatné okamžiky a emoce. Kluci se skvěle vcítili do atmosféry naší svatby a zachytili ji úplně úžasně. Navíc dokonale splynuli se svatebčany. Vypadalo to, jakoby nám přišli dva kamarádi navíc :) Přesto ale dál zůstali naprosto profesionální a komunikace s nimi byla úplně přirozená a uvolněná jako bysme se znali už roky... Jsem moc ráda, že po pečlivém uvážení jsem zvolila právě vás... Díky za nádherné video plné překrásných záběrů a tu nejkrásnější vzpomínku na náš den.:*

Petr a Pavla Němcovi

20.12.2016 | 21:28


Jednoduše DÍKY za skvělou památku na náš svatební den, jak v podobě vzpomínek přímo na svatbu, tak i výsledných videí!! Spolupráce s Honzou i jeho parťákem byla pro nás zážitkem, ačkoliv ani jeden z nás natáčení videí neholduje. Kluci jsou pohodáři, kteří zapadnou do každého kolektivu, naprosto přirozeně "proplouvají" davem a výsledkem je dokonalé a citlivě natočené video zachycující všechny důležité chvíle. DÍKY MOC! Petr, Pája a Matěj Němcovi :-)

Kozákovi

15.09.2016 | 10:27


Dekujueme za péči a služby, byla to skutečně moc příjemná spolupráce a citlivý kompromis režie a volnosti během natáčení. Zpracování má očekávanou vysokou kvalitu a pěkné estetické provedení. Hudba sede a příběh v krátkém klipu koreluje s textem hudby. Je vidět a cítit kvalitní mravenčí práce, s jejímž příslibem jsme počítali a proto si jana syrového vybrali. Děkujeme Při dalším společném natáčení ahoj Kozákovi

Ondřej a Michaela

08.08.2016 | 22:57


Je tomu přesně rok, co nám Honza natáčel svatební den. Lepšího člověka pro tento úkol jsme si nemohli zvolit. Profesionální a zároveň lidský přístup dělal z potřebných záběrů příjemné chvíle. Honza je připravený na vše a pro zachránění situace a rozesmání nevěsty udělá prakticky cokoliv :-) Výsledné video je naprosto skvělé a 100% šité na míru. Honzo, moc Ti děkujeme za to, že máme náš svatební den takto krásně zpracovaný. Ondřej a Michaela Karlíkovi

Katka a Vašek

18.07.2016 | 10:39


Honzo, chceme Ti ještě jednou touto cestou poděkovat za úžasné vzpomínky na náš svatební den, které si díky Tobě můžeme neustále připomínat :-). Jsi profík, který dokáže za kamerou zázraky ;-).

Aneta a Martin

23.06.2016 | 13:48


Přáli bychom si, aby byl celý náš společný život tak nádherný, jako naše svatební video.

Káťa

03.04.2016 | 20:56


Jménem cele třídy 4. L OA Parizska chci hrozne moc poděkovat za neskutečně skvěle odvedenou práci!!! Videa jsou proste ÚŽASNÁ! Naprostá spokojenost a moc hezká vzpomínka. Děkujeme mockrát!!! Můžeme jen a jen doporučit.

David

18.02.2016 | 19:04


Musím poděkovat za třídy 4.A a 4.B SPŠS Mělník. Kvalita videa bezkonkurenční. Úžasný přístup k natáčení. Je vidět, že když člověka práce baví, tak jí dělá na 110%! Mohu jen doporučit! Děkujeme!

Adéla

16.02.2016 | 22:52


Skvělý a přátelský přístup a naprosto perfektní video!! Co víc si přát. Děkujeme za skvělou vzpomínku na náš nejlepší večer! :)

Jana Nová

16.02.2016 | 21:33


Naprosto dokonalé video z našeho plesu - SPŠS Mělník. Moc hezká vzpomínka, děkujeme :)

Daniela

07.02.2016 | 20:42


Chtěla bych moc poděkovat za třídy 8.F i 8.B za skvělé video z maturitního plesu. Díky Tobě budeme mít krásnou vzpomínku. Video sklidilo úspěch a my ještě jednou moc děkujeme a jedině doporučujeme!

Týna

29.01.2016 | 13:15


Chci ti moc poděkovat za celou třídu 4.E za krásný předmaturitní videoklip, dlouhé video z plesu a také za přátelský a zárověň profesionální přístup. :) Lépe jsme si vybrat nemohli a už teď se těšíme na krátky klip z plesu. Pokud hledáte nejlepšího kameramana, tak rozhodně Honza! Lepšího totiž neseženete. Ještě jednou moc děkujeme a sama za sebe můžu říct, že pokud někdy budu chystat svatbu, tak kameru mám vybranou už nyní. :)

27.10.2015 | 11:20


Honzo, děkujeme za skvělé svatební video. Byla radost s tebou spolupracovat. Byl jsi přirozenou součástí celého dne, přítel, se kterým se nedokážete přestat smát. Určitě tvých služeb rádi využijeme i v budoucnu. Jsi nejlepší!

Jirka

07.10.2015 | 18:27


Viděl jsem poslední dobou spoustu svatebních videí a fotek, obojí hodně sleduju poslední rok, kdy fotím. Přestože nemám osobní zkušenost s p. Syrovým, můžu říct, že svatební videa na této stránce patří k nejlepší co jsem za celou dobu viděl. Jen tak dál! :)

Denisa

01.09.2015 | 21:53


Honzo, děkujeme moc za nádhernou vzpomínku na celý život, nemohli jsme vybrat líp, jsme naprosto nadšení z krásného videoklipu! :-)

Michaela

09.08.2015 | 22:28


Moc děkujeme za krásnou vzpomínku na náš svatební den, jsme nadšeni z krátkého klipu i z dlouhého videa! Natáčení s Vámi bylo super a ten výsledek nemá chybu :-) nemohli jsme vybrat lépe

Alena

27.07.2015 | 12:59


Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila náhodou, ale jsem okouzlena! Tak úžasná svatební videa jsem ještě neviděla. Nenapadlo mě, že se dojmu nad cizí svatbou. Ach jo, škoda že už máme svatbu za sebou. Nejraději bych se vdávala zase, také bych chtěla mít takové krásné video a pouštěla bych si ho pak pořád dokola!

Hana Roche

22.06.2015 | 11:17


Honziku, diky moc za uzasne video nasi svatby! Oba jsme se u nej hodne nasmali a ukaply i slzicky :-). Kdyz se na video podivala moje babicka tak rekla "Hanicko, to je kouzelne, kouzelne! Jako z pohadky!!!!" No a co na to Anglani?..."Amazing!" " Awesome!" "Perfect!" A ja rikam "To je ale TALENT!" :-) Vsem doporucuji!!!! Chci se vdavat znovu, abych mela jeste jedno tak uzasne video! :-D DIKY DIKY DIKY Hanka & Chris

Jakub Blažek

04.03.2015 | 15:12


Profesionální a zároveň přátelský přístup, naše maturitní video sklidilo rozhodně největší ovace letošní plesové sezony, takže jsme všichni velice spokojení. Vše jsme mohli konzultovat, dávat svoje návrhy a nápady, dostali jsme také spoustu rad a doporučení, aby vše dopadlo takhle na jedničku. Jsem z Ústí nad Labem a rozhodně doporučuji!! Děkujeme moc, Oktáva :-)

Jiřka

12.11.2014 | 16:46


Tak video Silvie+Standa je na světě. Úžasné, krásné, vtipné, svižné, letní, hudba perfektně ladí, profesionální. Moc se líbí. Díky.

Jiřka

17.10.2014 | 15:08


Tak my jsme celá rodina strašně zvědaví na klip a záznam svatby našich mladých, která se odehrála v letošním žhavém létě a mladí se dosud nerozhodli pro hudbu ke klipu. Všichni je uháníme, aby už to bylo a mohli jsme si připomenout ten hezký (i když úděsně horký) letní den. Hned bych jela točit na to slavkovské koupaliště s nimi :-) Maminka Standy a Silvie.

Marek

03.07.2014 | 11:03


Honzo, patří ti velké DÍKY. Jeden kamarát nám v reakci na tvé video napsal "Libore, Marku, dokonalý :-) Kdyby na mě šla blbá nálada, kouknu na to, a hned je proč se na svět smát. Ohromný dík oběma Honzům za to, jak se to povedlo. Fakt jste to celí vy ...."

dmiska

30.06.2014 | 01:11


Sympaťák, úžasná videa - už se těšíme na to naše :)

Kamila

02.06.2014 | 21:35


Honza a Honza = super dvojka, parádní spolupráce. Z videa jsme nadšeni :-) a pořád na něj koukáme. Výsledek je dokonalý, na náš svatební den budeme vždy s radostí vzpomínat :-) DĚKUJEME K a L

Eva

28.10.2013 | 06:53


Chtěla jsem moc poděkovat, video je super , jen chválím a vřele doporučuji .Na vaše nápady a skvělé povídání budu ráda dlouho vzpomínat . Děkujeme

Monika Mandová

24.09.2013 | 10:27


Honza a Honza, pomocný kameraman, jsou parádní dvojka, která udělá Váš svatební den ještě o něco zajímavější. Na ranní natáčení a focení při líčení a česání budu dlouho vzpomínat. Honza má originální nápady a je pro každou špatnost, tudíž Vaše video bude originální a vystihující Vás i Váš svatební den. Určitě doporučuju!!!

pjw

04.09.2013 | 11:27


Doporucuju, Honza je super, ve vsem vyjde vstric, uklidni vas, kdyz vse nejde podle planu a vytvori vam uzasnou vzpominku na vas svatebni den. Tohohle clovicka si nemuzu vynachvalit. To, ze je tak nohama na zemi a skvele se s nim spolupracuje ho dela profesionalem s obrim P. Nemohla jsem si lip vybrat. pridavam i nasi nadhernou vzpominku, abyste vedeli ze ho nechvalim zbytecne a ze nekecam - Pavlínka + Graham

mumisek01

03.09.2013 | 17:31


Také perfektní spolupráce

Klára Balínová

26.08.2013 | 09:16


Výborná práce, výborná komunikace.... jsem nadšeni a velmi spokojeni! Vřele všem doporučuji.... :)

kdype

19.08.2013 | 16:36


Z Honzy jsme nadšeni, je to úžasný člověk, příjemný, sympatický, pomůže s čím je potřeba, umí člověka podpořit, má skvělé nápady

nathercie

31.07.2013 | 20:34


Natáčení s Honzou a jeho kolegou Tomášem byla sranda a Honza nám sestříhal nádherný klip a některé věci zachytil líp než fotky. Rozhodnutí mít na svatbě kameramana bylo jedno z nejlepších! (video: Kačka a Luboš - 29.6.2013)

nathercie

10.07.2013 | 02:10


Natáčení s Honzou a jeho kolegou Tomášem byla fakt sranda a na video se moc těšíme :-)

b_o_b

10.07.2013 | 02:06


Příjemný, akční, bezvadná komunikace

niikkis

10.07.2013 | 02:03


Sympatický kluk, co má talent od Boha ;-) naprostá spokojenost!

danulenka2

04.06.2013 | 11:59


Profi přístup! Skvělá spolupráce, výborný výsledek!!! :-D Není divu, že je stále vytížený! je jedničkou na trhu! :-D

kami1403

21.05.2013 | 12:41


Honzu vřele doporučuji! Skvělá spolupráce, má elán, nápady a příjemné vystupování! Opravdu člověk na svém místě, který ví co dělá a dělá to rád. Náš svatební klip: Kamila + Jarda (04.05.2013)

barunkakov

19.05.2013 | 12:42


Super lepsiho uz jsem si nemohla vybrat :)

gebymaruska

22.04.2013 | 13:36


Příjemná komunikace, ochota k vyjednávání, spolehlivost, už se těším na video. =)

bellisek

18.04.2013 | 13:37


Perfektní spolupráce! Milý a velmi nápaditý. Na Honzíka jsme měli i speciální přání a zvládl to velmi dobře ;-)

Barbora Pavelková

15.04.2013 | 08:04


Velmi skvělá spolupráce, komunikace, my velmi doporučujeme lepšího kameramana jsme si na své svatbě nemohli přát! Už se nemůžeme dočkat výsledku :-) !!!

monikastarcova

22.03.2013 | 15:57


Mohu jenom tisíkrát doporučit, skvělý přístup, spousty nápadů, rychlé jednání a hlavně video ohromilo úplně všechny.

Andrea Tichá-Petřvalská

12.03.2013 | 11:11


takový talent člověk už musí mít v sobě, s manželem jsme večer místo filmu koukali na Vaše videa a fakt bomba...

luciestarcova

05.03.2013 | 15:58


Můžu jen doporučit, výbornej kameraman, máme nádhernýýýýýýýýý video, ještě jednou díky moc

Vendula Mikynova

06.02.2013 | 21:52


shlédla jsem poslední klip a jako pokaždé jsem nadšená,ráda sleduji tvou práci a slzím tu u pc,fakt povedené....

schatje1

15.01.2013 | 15:58


Honza je absolutní profesionál, perfekcionista, který dokáže zachytit to kouzlo okamžiku. Všem vřele doporučuji jeho služby, protože jeho videa mají nejen srdce, ale i duši. Moc děkuji.

syroovka

10.01.2013 | 16:00


Svědek-bráška-kameraman v jednom :) - Originální a krásné video (Honzíkova svatební prvotina), které zastihlo vše podstatné a krásné z celého dne...Díky!!!

anniemk

09.01.2013 | 16:00


Nejlepšííí:) přesně podle mých představ!!!opravdu doporučuji,Honzík byl velmi nápaditý,samostatný a prostě super :)

Vendula Mikynova

29.12.2012 | 21:02


jsem tvým fanouškem a všude pěji samou chválu na tvou práci,chtěla sem ti tu nabídnout přátelství,ale chybí ti tu kolonka.....tak to zkus obráceně pokud stojíš o reklamu.....

palmicka

26.10.2012 | 16:00


Honzík byl super, video je úžasné a každý ho chválí:-)

tanare

20.10.2012 | 16:09


U natáčení jsme se bavili a z výsledku i ceny jsme nadšení - a to jsme video původně vůbec nechtěli. Na Honzu jsem dostala kontakt od nevěsty tady na beremese a moc ráda budu šířit dál!

kackakukacka

17.09.2012 | 16:01


Mladej kluk, kterej má dobrý nápady a hezký videa. Snaží se aby to nebylo jen romantický, ale taky veselý a vtipný.

jbonnie

02.09.2012 | 15:59


Úžasný mladý kluk, který má fantastické originální nápady, je naprosto zodpovědný a spolehlivý, v rámci konkurence má výborné ceny a sám o sobě je skvělej :)

an3tka

18.08.2012 | 15:59


Naše svatební video mluví za vše - supr klip, jsme z něj nadšení, z Honzou se skvěle spolupracovalo, je to moc milý člověk a rozhodně ho doporučujeme

11_zari

09.07.2012 | 16:01


Přátelský, kreativní, výborná spolupráce, jen doporučuji!